Kadencja VI

  1. Augustyniak Mirosław Jan
    PSL
  2. Bala Joanna
    PiS
  3. Białecka Ewa
    PiS
  4. Bittel Andrzej
    PiS
  5. Bornowska Katarzyna Anna
    KO
  6. Brzezińska Anna XI 2019 r. - mandat po. M. Lasku
    KO
  7. Cichocka Helena
    KO
  8. Czapliński Artur Tomasz
    PiS
  9. Gołębiowski Łukasz
    PiS
  10. Góras Michał Tadeusz
    PiS
  11. Grabowski Marcin
    PiS
  12. Grodzki Michał
    PiS
  13. Kandyba Piotr
    KO
  14. Kierzkowska Urszula Anna
    KO
  15. Kołodziejski Witold Czesław
    PiS
  16. Kowalski Jakub Piotr
    PiS
  17. Kucharski Tomasz Antoni
    KO
  18. Kudelski Wojciech Józef
    PiS
  19. Kudlicki Łukasz XI 2019 r. - mandat po D. Chorosińskiej
    PiS
  20. Lanc Elżbieta
    KO
  21. Lubiak Katarzyna
    PiS
  22. Milewski Mirosław Marian
    PiS
  23. Obermeyer Paweł Jerzy
    PSL
  24. Olszewski Damian Dariusz
    PiS
  25. Orliński Mirosław Adam
    PSL
  26. Orzełowska Janina Ewa
    PSL
  27. Paprocka-Ślusarska Wioletta
    KO
  28. Podsędek Marcin
    KO
  29. Prószyński Michał Feliks
    PiS
  30. Przybytniak Leszek Janusz
    PSL
  31. Raboszuk Wiesław Mariusz
    KO
  32. Rajkowski Rafał Piotr
    KO
  33. Rakowski Ludwik Jerzy
    KO
  34. Rejczak Jan od XI 2019 r. - mandat po R. Foglu
    PiS
  35. Romanowski Rafał
    PiS
  36. Rytel Konrad Szymon
    Radny Niezrzeszony
  37. Skolimowski Krzysztof Piotr
    KO
  38. Stalińska Dorota XI 2019 r. - mandat po B. Żelazowskiej
    PSL
  39. Struzik Adam Krzysztof
    PSL
  40. Strzałkowski Krzysztof Grzegorz
    KO
  41. Śmietanka Tomasz Józef
    KO
  42. Traczyk Stefan
    PiS
  43. Winiarski Krzysztof XI 2019 r. - mandat po M. Górskim
    PiS
  44. Wiśniakowski Bartosz
    KO
  45. Wojnarowski Konrad
    PSL
  46. Wolszczak Anna XI 2019 r. - mandat po A. Górskiej
    PiS
  47. Zabłocki Wojciech Jakub
    PiS
  48. Zakrzewska Jadwiga Teresa
    KO
  49. Zdzikot Tomasz Władysław
    PiS
  50. Ziątek Izabela
    KO
  51. Żochowski Krzysztof Jan
    PiS

RADNI USTĘPUJĄCY PRZED KOŃCEM KADENCJI
  1. Chorosińska Dominika Małgorzata
    PiS
    do X 2019 r. - wygaśnięcie mandatu
  2. Fogiel Radosław Aleksander
    PiS
    do X 2019 r. - wygaśnięcie mandatu
  3. Górska Agnieszka Beata
    PiS
    do X 2019 r. - wygaśnięcie mandatu
  4. Górski Maciej
    PiS
    do X 2019 r. - wygaśnięcie mandatu
  5. Lasek Maciej Grzegorz
    KO
    do X 2019 r. - wygaśnięcie mandatu
  6. Żelazowska Bożena Jadwiga
    PSL
    do X 2019 r. - wygaśnięcie mandatu

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.