Zaproszenia

Zaproszenie - #konferencjaonline Sejmik Mazowsza o sytuacji w służbie zdrowia

2020.10.27 12:20 , aktualizacja: 2020.10.28 09:52

W czwartek odbędzie się posiedzenie sejmiku województwa mazowieckiego poświęcone sytuacji w służbie zdrowia w dobie pandemii. Do udziału w nim zaproszeni zostali wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł i p.o. prezesa NFZ Filip Nowak.

więcej o: #konferencjaonline Sejmik Mazowsza o sytuacji w służbie zdrowia

Zaproszenie - #konferencjaonline Zagłosuj na najciekawszy projekt! Rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

2020.10.23 12:00 , aktualizacja: 2020.10.23 13:12

Zakup ambulansu, bezpieczniejsze przejścia dla pieszych czy budowa miejsc parkingowych – to tylko niektóre projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O tym jak będzie można oddać głos, do kiedy potrwa głosowanie oraz jak będzie wyglądał dalszy harmonogram realizacji BOM, podczas wtorkowej konferencji zdalnej powiedzą marszałek Adam Struzik i z-ca dyrektora departamentu organizacji Sara Michalska.

więcej o: #konferencjaonline Zagłosuj na najciekawszy projekt! Rusza głosowanie w Budżecie Obywatelskim Mazowsza

Zaproszenie - Otwarcie mostu na rzece Orzyc w gminie Chorzele

2020.10.15 12:55

Nowy most na rzece Orzyc w miejscowości Brzeski Kołaki w powiecie przasnyskim już gotowy. Inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z UE w ramach RPO WM. Jutro w uroczystym otwarciu inwestycji udział weźmie marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

więcej o: Otwarcie mostu na rzece Orzyc w gminie Chorzele

Zaproszenie - Samorząd Mazowsza doposaża strażaków

2020.10.14 14:15

Strażacy ochotnicy z Szymanowa i Kromnowa zostaną doposażeni dzięki wsparciu samorządu Mazowsza. W sumie do jednostek trafi blisko 91 tys. zł. Umowy na dofinansowanie zakupu odzieży ochrony indywidualnej oraz quada podpiszą marszałek Adam Struzik, zastępca wójta gminy Teresin Marek Jaworski oraz wójt gminy Brochów Piotr Szymański. W spotkaniu wezmą udział wiceprzewodniczący sejmiku województwa Adam Orliński oraz Joanna Sokołowska dyrektor Departamentu Organizacji ds. Bezpieczeństwa Publicznego.

więcej o: Samorząd Mazowsza doposaża strażaków

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w powiatach gostynińskim i żuromińskim

2020.10.01 12:25

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie w wysokości 180 tys. zł otrzymają 3 zabytki z powiatów gostynińskiego i żuromińskiego. Jutro Tomasz Kominek, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Płocku wręczy beneficjentom certyfikaty „Cenny Zabytek Mazowsza”.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w powiatach gostynińskim i żuromińskim

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie radomskim

2020.10.01 12:15 , aktualizacja: 2020.10.01 12:27

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie otrzymają aż 93 mazowieckie zabytki, z czego 24 z subregionu radomskiego i powiatu grójeckiego. Jutro wicemarszałek Rafał Rajkowski wręczy beneficjentom certyfikaty „Cenny Zabytek Mazowsza”.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie radomskim

Zaproszenie - Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie ostrołęckim oraz podpisanie umowy na doposażenie strażaków

2020.09.30 08:15

Samorząd Mazowsza na remonty i konserwacje mazowieckich zabytków w tym roku przeznaczył blisko 7,5 mln zł. Wsparcie otrzymają aż 93 mazowieckie zabytki, z czego 14 z subregionu ostrołęckiego. Wsparcie trafia również do mazowieckich jednostek OSP.

więcej o: Wręczenie certyfikatów "Cenny Zabytek Mazowsza" w subregionie ostrołęckim oraz podpisanie umowy na doposażenie strażaków

Zaproszenie - 15-latek z Falent strażakiem miesiąca lipca

2020.09.28 14:40

Odważny i bardzo dojrzały – taki właśnie jest druh Mateusz Krawczyk z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Falenty. Ten bohaterski młody strażak uratował życie mężczyźnie, który został poszkodowany w wypadku drogowym. Jutro druh Mateusz Krawczyk za swoją niezwykłą postawę odbierze z rąk marszałka Adama Struzika tytuł strażaka miesiąca lipca oraz nagrodę.

więcej o: 15-latek z Falent strażakiem miesiąca lipca