Zaproszenia

Zaproszenie - Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów mińskiego, węgrowskiego i garwolińskiego

2019.07.23 12:15

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Na modernizację boisk, parki czy remonty strażnic OSP oraz poprawę jakości powietrza i ogródki działkowe samorząd Mazowsza przekazał w tym roku kilkanaście milionów. To ważne wsparcie dla lokalnych samorządów. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska – członkowie zarządu województwa mazowieckiego oraz beneficjenci.

więcej o: Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów mińskiego, węgrowskiego i garwolińskiego

Zaproszenie - Marszałek podpisze umowę z fundacją „Akogo?” – Klinika „Budzik” dla dorosłych powstanie przy szpitalu bródnowskim

2019.07.22 12:00

Obok Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” wybuduje specjalistyczną placówkę – Klinikę „Budzik” dla dorosłych. Obiekt powstanie na działce, która jest własnością samorządu Mazowsza.

więcej o: Marszałek podpisze umowę z fundacją „Akogo?” – Klinika „Budzik” dla dorosłych powstanie przy szpitalu bródnowskim

Zaproszenie - Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów ostrołęckiego i makowskiego

2019.07.19 09:30

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Na modernizację i budowę boisk, place zabaw, parki, świetlice wiejskie czy remonty strażnic OSP oraz poprawę jakości powietrza i ogródki działkowe samorząd Mazowsza przekazał w tym roku kilkanaście milionów. To ważne wsparcie dla lokalnych samorządów. W poniedziałek umowy w tej sprawie podpiszą Elżbieta Lanc i Janina Ewa Orzełowska – członkowie zarządu województwa mazowieckiego oraz beneficjenci. W spotkaniach weźmie również udział Mirosław Augustyniak, radny województwa mazowieckiego.

więcej o: Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów ostrołęckiego i makowskiego

Zaproszenie - Wsparcie unijne na ochronę powietrza w gminach Joniec, Sierpc i Lubowidz

2019.07.18 19:25

Już niebawem gmina Joniec zainwestuje ponad 1 mln zł ze środków unijnych w wymianę węglowych źródeł ciepła na niskoemisyjne nowoczesne urządzenia grzewcze w budynkach zlokalizowanych na terenie gminy Joniec i miasta i gminy Sierpc. Z kolei ponad 2,6 mln zł otrzyma gmina Lubowidz na wykonanie ekologicznych instalacji fotowoltaicznych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Decyzją zarządu województwa mazowieckiego projekty te otrzymają łącznie ponad 3,6 mln zł dofinansowania w ramach RPO WM 2014-2020.

więcej o: Wsparcie unijne na ochronę powietrza w gminach Joniec, Sierpc i Lubowidz

Zaproszenie - Seniorzy z Radomia szkolą się z bezpiecznej jazdy

2019.07.18 14:20 , aktualizacja: 2019.07.18 15:28

Blisko 30 seniorów z Radomia próbowało swoich sił za kierownicą na Torze Modlin. W ten sposób rozpoczął się pilotażowy projekt samorządu województwa kierowany do kierowców powyżej 55 roku życia. Jutro wicemarszałek województwa mazowieckiego Rafał Rajkowski, dyrektor WORD w Radomiu Marcin Ciężkowski oraz uczestnicy szkoleń opowiedzą o starcie programu podczas briefingu prasowego.

więcej o: Seniorzy z Radomia szkolą się z bezpiecznej jazdy

Zaproszenie - Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów żuromińskiego i mławskiego

2019.07.18 10:10

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Na modernizację i budowę boisk, place zabaw, parki, świetlice wiejskie czy remonty strażnic OSP oraz poprawę jakości powietrza i ogródki działkowe samorząd Mazowsza przekazał w tym roku kilkanaście milionów. To ważne wsparcie dla lokalnych samorządów. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik i wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci. W spotkaniach weźmie również udział Konrad Wojnarowski, radny województwa mazowieckiego.

więcej o: Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów żuromińskiego i mławskiego

Zaproszenie - Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów płockiego i sierpeckiego

2019.07.18 10:10

Mazowieckie programy wsparcia rozstrzygnięte. Na modernizację i budowę boisk, place zabaw, parki, świetlice wiejskie czy remonty strażnic OSP oraz poprawę jakości powietrza i ogródki działkowe samorząd Mazowsza przekazał w tym roku kilkanaście milionów. To ważne wsparcie dla lokalnych samorządów. Jutro umowy w tej sprawie podpiszą marszałek Adam Struzik i wicemarszałek Wiesław Raboszuk oraz beneficjenci. W spotkaniach weźmie również udział Konrad Wojnarowski, radny województwa mazowieckiego.

więcej o: Środki z programów wsparcia dla gmin z powiatów płockiego i sierpeckiego

Zaproszenie - Ponad 647 tys. zł dla strażaków z okołowarszawskich gmin

2019.07.17 13:25

Średni samochód ratowniczo-gaśniczy dla OSP Jaktorów i Nadarzyn, remont dachu strażnicy OSP Milanówek czy zakup kamery termowizyjnej dla OSP Brwinów – to tylko część projektów, na które podwarszawskie gminy otrzymały wsparcie z budżetu Mazowsza. Jutro umowy na dofinansowanie beneficjentom przekaże marszałek Adam Struzik.

więcej o: Ponad 647 tys. zł dla strażaków z okołowarszawskich gmin

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.